وبلاگ

قیمت بخاری تابشی

گرماتاب سرامیکی

سیستم گرمایش تابشی فناوری گرمایش فضاهای داخلی و خارجی است. امروزه بخاری تابشی یکی از مناسب‌ترین و ارزان‌ترین سیستم‌های گرمایش تابشی (گرماتاب) برای گرمایش تمامی فضاهای با ارتفاع بالا مانند سوله‌های بزرگ صنعتی، انبارها، مرغداری‌ها، گلخانه‌ها، تعمیرگاه‌های خودرو، آشیانه‌های هواپیما، فضاهای ورزشی و نمایشگاهی است. انواع فضاهای بدون حصار مانند اسکله، مساجد، پارکینگ ها و مکان‌های مشابه شناخته شده است.

 

قیمت بخاری تابشی

سیستم بخاری تابشی، بر خلاف سایر روش های گرمایش، اتلاف انرژی کمتری از طریق سقف وجود دارد. در واقع برخلاف روش های دیگر که هوای گرم بیشتر در زیر سقف متمرکز می شود و سطوح نزدیک به کف و محل فعالیت پرسنل دمای مناسبی نخواهد داشت و از آنجایی که گرمای حاصل از سیستم گرمایش تابشی از طریق مادون قرمز منتقل می شود بنابراین می توان مسیر گرمایش را هدایت کرد و گرما را در فضاها و مکان های دیگر نیز توزیع کرد. از طرفی سیستم گرمایش تابشی باعث گردش هوا نمی شود که در نتیجه مواد معلق و گرد و غبار موجود در هوا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و بر سلامت محیط کار تأثیر مثبت می گذارد.

گرمای حاصل از گرمایش تابشی مستقیماً اجسام و افراد را بدون نیاز به گرم کردن کل محیط گرم می کند. در نتیجه سیستم گرمایش تابشی محیط را سریعتر گرم می کند و کوتاه شدن زمان گرمایش منجر به صرفه جویی زیادی در انرژی و زمان می شود.

بخاری تابشی مهرتاب دارای در ۲ نوع هیتر لوله ای و هیتر سرامیکی تولید می باشد که نوع لوله ای آن دارای دو سری U و L که هر کدام دارای چندین مدل در ابعاد و مشخصات مختلف می باشند. انتخاب و خرید بخاری تابشی نیازمند بازدید محل مورد استفاده از آن را می باشد که شما می توانید با استفاده از راهنمایی های مشاوران شرکت مهرتاب جهت کارشناسی محل نصب و استعلام قیمت بخاری تابشی و تعداد مورد نیاز آن کمک بگیرید.

 

شرکت مهرتاب یکی از تولید کنندگان مدرن ترین سیستم‌های گرمایش تابشی و انواع بخاری تابشی می باشد که جهت مشاهده و بررسی مشخصات محصولات بخاری تابشی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

خرید و استعلام قیمت بخاری تابشی

جهت سفارش خرید و استعلام قیمت بخاری تابشی می توانید با بخش فروش بخاری تابشی مهرتاب تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۵۷۱۳۲

تلفن: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

 

 

 

بازگشت بە لیست