وبلاگ

قیمت بخاری تابشی

گرماتاب سرامیکی

بخاری تابشی مهرتاب دارای در ۲ نوع بخاری تابشی لوله ای و بخاری تابشی سرامیکی تولید می باشد که نوع لوله ای آن دارای دو سری U و L که هر کدام دارای چندین مدل در ابعاد و مشخصات مختلف می باشند. انتخاب و خرید بخاری تابشی نیازمند بازدید محل مورد استفاده از آن را می باشد که شما می توانید با استفاده از راهنمایی های مشاوران شرکت مهرتاب جهت کارشناسی محل نصب و استعلام قیمت بخاری تابشی و تعداد مورد نیاز آن کمک بگیرید.

 

بخاری تابشی

بخاری تابشی تکنولوژی جدید جهت گرم کردن فضاهای داخلی و بیرونی می باشد. بخاری تابشی به عنوان یکی از مناسب ترین و کم هزینه ترین سیستم های گرمایشی تابشی جهت گرمایش فضاهای با ارتفاع بالا نظیر سالن های صنعتی، انبارها، مرغداری ها، گلخانه ها، تعمیرگاه های خودرو، آشیانه های هواپیما، فضاهای ورزشی، نمایشگاهی و همچنین انواع فضاهای بدون حصار نظیر بالکن، آلاچیق، مصلی ها و پارکینگ های خودرو و مکان های مشابه شناخته می شوند.

بخاری تابشی مستقیماً اشیاء و افراد واقع شده در مسیر را بدون اینکه نیازی به گرم شدن کل محیط باشد، گرم می کند. در نتیجه سیستم گرمایش تابشی، محیط را سریعتر گرم می کند و کوتاه شدن مدت زمان گرمایش، صرفه جویی زیادی در انرژی و وقت را به دنبال دارد.

شرکت مهرتاب یکی از تولید کنندگان مدرن ترین سیستم‌های گرمایش تابشی و انواع بخاری تابشی می باشد که جهت مشاهده و بررسی مشخصات محصولات بخاری تابشی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

پیشنهادی:  گرمایش تابشی دامداری

 

محصولات بخاری تابشی مهرتاب

 

 

خرید و استعلام قیمت بخاری تابشی

جهت سفارش و خرید بخاری تابشی می توانید با بخش فروش بخاری تابشی مهرتاب تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۵۷۱۳۲

تلفن: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

 

 

 

بازگشت بە لیست