وبلاگ

قیمت بخاری تابشی

گرماتاب سرامیکی

بخاری تابشی به عنوان یکی از انتخاب‌های خوب برای گرمایش رستوران و محیط‌های صنعتی شناخته می‌شود، زیرا برتری‌های فراوانی برای کاربران دارد. مزیت‌های این سیستم گرمایشی از الهام گرفتن از گرمایش خورشیدی نشأت می‌گیرد. به همین علت، استفاده از بخاری‌های تابشی رو به افزایش است.

بخاری تابشی یکی از مناسب‌ترین و ارزان‌ترین سیستم‌های گرمایش تابشی (گرماتاب) برای گرمایش تمامی فضاهای با ارتفاع بالا مانند سوله‌های بزرگ صنعتی، انبارها، مرغداری‌ها، گلخانه‌ها، تعمیرگاه‌های خودرو، آشیانه‌های هواپیما، فضاهای ورزشی و نمایشگاهی است.

 

عملکرد بخاری تابشی

ما هر روز شاهد دریافت انرژی گرمایی از خورشید از طریق تابش پرتو مادون قرمز به اجسام و افراد هستیم. بخاری تابشی نیز از همین اصل پیروی می‌کند. در این سیستم، انتقال انرژی تابشی مادون قرمز از یک منبع گرمازا به اشیاء در محیط اتفاق می‌افتد.

بخاری‌های تابشی، انرژی گرمایی را از طریق پرتوهای مادون قرمز به اجسام جامد منتقل می‌کنند. این فناوری قابل استفاده در گرمایش داخل ساختمان‌ها و فضاهای باز است و در مقایسه با روش‌های دیگر گرمایشی مانند رادیاتورها و آبگرمکن‌ها، بازدهی بالاتری دارد.

 

کاربردهای بخاری تابشی

بخاری تابشی به دلیل مکانیسم خاص خود، برای گرم کردن فضاهای بزرگ و باز بسیار مناسب است. با توجه به بازدهی بالای این سیستم‌ها، استفاده از آن‌ها در منازل کمتر است. این بخاری‌ها در صنایع مختلف به کار رفته‌اند و برای گرمایش فضاهایی با ارتفاع بیش از ۳ متر ایده‌آل هستند. از جمله کاربردهای آن‌ها می‌توان به سالن‌های صنعتی بزرگ، انبارها، سوله‌ها، گلخانه‌ها، ایستگاه‌های مترو، تعمیرگاه‌های خودرو، سالن‌های ورزشی و رستوران‌های فضای باز اشاره کرد.

 

قیمت بخاری تابشی

سیستم بخاری تابشی، بر خلاف سایر روش های گرمایش، اتلاف انرژی کمتری از طریق سقف وجود دارد. در واقع برخلاف روش های دیگر که هوای گرم بیشتر در زیر سقف متمرکز می شود و سطوح نزدیک به کف و محل فعالیت پرسنل دمای مناسبی نخواهد داشت و از آنجایی که گرمای حاصل از سیستم گرمایش تابشی از طریق مادون قرمز منتقل می شود بنابراین می توان مسیر گرمایش را هدایت کرد و گرما را در فضاها و مکان های دیگر نیز توزیع کرد. از طرفی سیستم گرمایش تابشی باعث گردش هوا نمی شود که در نتیجه مواد معلق و گرد و غبار موجود در هوا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و بر سلامت محیط کار تأثیر مثبت می گذارد.

گرمای حاصل از گرمایش تابشی مستقیماً اجسام و افراد را بدون نیاز به گرم کردن کل محیط گرم می کند. در نتیجه سیستم گرمایش تابشی محیط را سریعتر گرم می کند و کوتاه شدن زمان گرمایش منجر به صرفه جویی زیادی در انرژی و زمان می شود.

بخاری تابشی مهرتاب دارای در ۲ نوع هیتر لوله ای و هیتر سرامیکی تولید می باشد که نوع لوله ای آن دارای دو سری U و L که هر کدام دارای چندین مدل در ابعاد و مشخصات مختلف می باشند. انتخاب و خرید بخاری تابشی نیازمند بازدید محل مورد استفاده از آن را می باشد که شما می توانید با استفاده از راهنمایی های مشاوران شرکت مهرتاب جهت کارشناسی محل نصب و استعلام قیمت بخاری تابشی و تعداد مورد نیاز آن کمک بگیرید.

 

شرکت مهرتاب یکی از تولید کنندگان مدرن ترین سیستم‌های گرمایش تابشی و انواع بخاری تابشی می باشد که جهت مشاهده و بررسی مشخصات محصولات بخاری تابشی می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

خرید و استعلام قیمت بخاری تابشی

جهت سفارش خرید و استعلام قیمت بخاری تابشی می توانید با بخش فروش بخاری تابشی مهرتاب تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۵۷۱۳۲

تلفن: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

مزایای استفاده از بخاری تابشی

– ایمنی بالا

– استقلال از سایر سیستم‌های گرمایشی

– سرعت بالا در گرم کردن اجسام

– عملکرد مؤثر به دلیل نوع گرمایش

– حفظ سلامت محیط با جلوگیری از چرخش هوا

– ایجاد حس آرامش و راحتی برای کاربران

– گرم کردن موثر قسمت‌های مورد نیاز یک فضای بزرگ

– بدون تولید صدا حین کار

– نیاز نداشتن به راه‌اندازی دستگاه‌های بزرگ

– سازگاری با محیط زیست

– مقاومت در برابر آب

– امکان استفاده در فضای باز

– نصب سریع و آسان

– صرفه‌جویی در هزینه‌ها

– بهره‌وری انرژی و جلوگیری از هدر رفت گرما