وبلاگ

قیمت هیتر سرامیکی ( قیمت گرماتاب)

دستگاه گرمایش تابشی مهرتاب در دو مدل لوله ای و سرامیکی تولید و عرضه می شود. سیستم گرمایش تابشی لوله ای در دو سری U و L تولید‌ می‌شوند که مدل‌های سری U بیشتر برای گرمایش فضا‌های باز و اماکن صنعتی با ارتفاع سقف زیاد و مدل‌های سری L برای گرمایش فضاهای با ارتفاع سقف کم مانند گلخانه ها و مرغداری ها به کار برده می شود.

سیستم‌ گرمایش تابشی سرامیکی مهرتاب در دو سری دکوراتیو و صنعتی تولید‌ می‌شوند که مدل‌های سری دکوراتیو مناسب فضا‌های باز و نیمه‌بازی هستند که به یک سیستم گرمایش کوچک و زیبا با توان گرمایشی فوق‌العاده نیاز دارند و سری صنعتی برای مصارفی مانند خشک‌کن‌، کوره رنگ و پخت استفاده می‌شوند.

همچنین سیستم های گرمایش تابشی با نام های مختلفی از جمله هیتر تابشی، هیتر سرامیکی، هیتر سقفی، گرماتاب سقفی، هیتر تشعشعی، بخاری لوله ای ، بخاری تابشی و … در ایران شناخته می شوند.

 

قیمت گرماتاب مهرتاب

قیمت گرماتاب و قیمت هیتر سرامیکی و لوله ای با توجه به مدل و ظرفیت حرارتی آن متفاوت می باشد. همچنین با توجه به فضای استفاده باید تعداد مورد نیاز گرماتاب هیتر سرامیکی یا لوله ای برآورد شود که با توجه به تخصصی بودن آن می توانید از مشاورهای شرکت مهرتاب جهت استعلام قیمت گرماتاب سرامیکی و تعداد مورد نیاز آن راهنمایی بگیرید.

مهرتاب به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان و مدرن ترین سیستم‌های گرمایش تابشی کشور محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می نماید که جهت بررسی مشخصات هر کدام می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

پیشنهادی:  ویژگی های هیتر تابشی سرامیکی (گرماتاب سرامیکی)

 

مشخصات هیترهای سرامیکی مهرتاب

مشخصات هیترهای لوله ای مهرتاب

 

گرماتاب سرامیکی مهرتاب

گرماتاب سرامیکی مهرتاب (هیتر سرامیکی تابشی) مناسب جهت گرمایش فضاهای باز و نیمه‌بازی می باشد که نیازمند یک هیتر پرقدرت و زیبا هستند. هیتر سرامیکی مهرتاب می‌تواند از گاز طبیعی و مایع به عنوان سوخت استفاده کند و دارای پنل احتراق با سرامیک‌های کانادایی می باشد. ویدیوی زیر معرفی گرماتاب سرامیکی مهرتاب می باشد.

 

معرفی هیتر سرامیکی مهرتاب

 

خرید و استعلام قیمت گرماتاب سرامیکی

جهت سفارش و خرید هیتر تابشی سرامیکی و طلاع از قیمت گرماتاب سرامیکی می توانید با بخش فروش هیتر سرامیکی مهرتاب تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۵۷۱۳۲

تلفن: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

 

قیمت گرماتاب گازی

 

قیمت گرماتاب لوله ای

سیستم های هیتر تابشی لوله ای مهرتاب در دو سری U و L تولید‌ می‌شوند که مدل‌های سری U بیشتر برای گرمایش فضا‌های باز و اماکن صنعتی با ارتفاع سقف زیاد و مدل‌های سری L برای گرمایش فضاهای با ارتفاع سقف کم مانند گلخانه ها و مرغداری ها به کار برده می شود.

 

قیمت گرماتاب گلخانه

با استفاده از سیستم گرمایش تابشی گلخانه مهرتاب، گرما با سرعت بالا و یکنواخت به کف سالن و سطح گیاه منتقل شده و گرمایش مرطوب را در بستر خاک، ریشه و سطح گیاهان فراهم می کند به طوری که دمای بستر خاک و سطح گیاهان از دمای محیط گلخانه کمی بیشتر می شود و این باعث عدم بروز پدیده شبنم و کاهش آفات و بیماری ها می شود.

این سیستم گرمایشی با تابش گرما به سمت پایین از افزایش دما در زیر سقف و اتلاف آن جلوگیری می کند و منجر به کاهش چشمگیر مصرف انرژی می شود.

پیشنهادی:  ویژگی های هیتر تابشی سرامیکی (گرماتاب سرامیکی)

 

قیمت گرماتاب سالن ورزشی

 

 

 

بازگشت بە لیست