وبلاگ

قیمت گرماتاب و هیتر تابشی

قیمت گرماتاب (هیتر سرامیکی)

محصولات گرماتاب شامل انواع مدل‌ها و اندازه‌های مختلف هستند و قیمت‌ گرماتاب به عوامل متعددی مانند نوع مدل، کارایی، قدرت گرمایشی، انرژی مصرفی و تجهیزات اضافی مرتبط با آنها بستگی دارد، به همین خاطر نمی توان لیست قیمت محصولات گرماتاب را به صورت کلی بیان کرد.

 

معرفی انواع گرماتاب

دستگاه گرمایش تابشی گرماتاب مهرتاب در دو مدل لوله ای و سرامیکی تولید و عرضه می شود. سیستم گرمایش تابشی لوله ای در دو سری U و L تولید‌ می‌شوند که مدل‌های سری U بیشتر برای گرمایش فضا‌های باز و اماکن صنعتی با ارتفاع سقف زیاد و مدل‌های سری L برای گرمایش فضاهای با ارتفاع سقف کم مانند گلخانه ها و مرغداری ها به کار برده می شود.

گرماتاب سرامیکی مهرتاب در دو سری دکوراتیو و صنعتی تولید‌ می‌شوند که مدل‌های سری دکوراتیو مناسب فضا‌های باز و نیمه‌بازی هستند که به یک سیستم گرمایش کوچک و زیبا با توان گرمایشی فوق‌العاده نیاز دارند و سری صنعتی برای مصارفی مانند خشک‌کن‌، کوره رنگ و پخت استفاده می‌شوند.

سیستم های گرمایش تابشی گرماتاب با نام های مختلفی از جمله هیتر تابشی، هیتر سرامیکی، هیتر سقفی، گرماتاب سقفی، هیتر تشعشعی، بخاری لوله ای ، بخاری تابشی و … در ایران شناخته می شوند.

 

 

 

قیمت گرماتاب مهرتاب چگونه محاسبه می شود؟

محاسبه قیمت گرماتاب و قیمت هیتر سرامیکی و لوله ای با توجه به مدل و ظرفیت حرارتی آن متفاوت می باشد. همچنین با توجه به فضای استفاده باید تعداد مورد نیاز گرماتاب هیتر سرامیکی یا لوله ای برآورد شود که با توجه به تخصصی بودن آن می توانید از مشاورهای شرکت مهرتاب جهت استعلام قیمت گرماتاب سرامیکی و تعداد مورد نیاز آن راهنمایی بگیرید.

مهرتاب به عنوان یکی از برترین تولیدکنندگان و مدرن ترین سیستم‌های گرمایش تابشی کشور محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و به بازار عرضه می نماید که جهت بررسی مشخصات هر کدام می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

 

مشخصات هیترهای سرامیکی مهرتاب

مشخصات هیترهای لوله ای مهرتاب

 

قیمت گرماتاب سرامیکی

گرماتاب سرامیکی مهرتاب (هیتر سرامیکی تابشی) مناسب جهت گرمایش فضاهای باز و نیمه‌بازی می باشد که نیازمند یک هیتر پرقدرت و زیبا هستند. گرماتاب سرامیکی مهرتاب می‌تواند از گاز طبیعی و مایع به عنوان سوخت استفاده کند و دارای پنل احتراق با سرامیک‌های کانادایی می باشد. ویدیوی معرفی گرماتاب سرامیکی مهرتاب در بالا قرار داده شده است.

 

خرید و استعلام قیمت گرماتاب سرامیکی

جهت سفارش و خرید هیتر تابشی سرامیکی و اطلاع از قیمت گرماتاب سرامیکی می توانید با بخش فروش هیتر سرامیکی مهرتاب تماس حاصل نمایید.

تلفن: ۰۲۱۲۶۱۵۷۱۳۲

تلفن: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

قیمت گرماتاب گازی

عملکرد سیستم گرمایشی تابشی گازی مانند خورشید بوده و با امواج مادون قرمز، گرمای لازم محیط را فراهم می کنند. کاربرد این دستگاه عمدتا در مکان های صنعتی و کارگاهی می باشد. عملکرد دستگاه به این صورت است که سوخت با هوای لازم در داخل مشعل ترکیب شده و پس از سوخت، تولید گرما می نماید.

قیمت گرماتاب گازی با توجه به کاربرد آنها و همچنین ساختار محکم و با دوام دستگاه ها، برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه است.

 

قیمت گرماتاب رستورانی

گرماتاب رستورانی که با نام هیتر تابشی لوله‌ای فضای باز نیز شناخته می شود، به عنوان بهترین روش برای گرم کردن رستوران‌ها و مکان‌های باز مانند کافی‌شاپ‌ها، روف‌گاردن‌ها، تراس‌ها و غیره است. تلاش برای فراهم آوردن محیطی گرم و دلپذیر در کنار کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، یکی از اولویت‌های صاحبان رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و دیگر اماکن خدماتی و تفریحی است که گرماتاب رستورانی بهترین انتخاب می باشد.

قیمت گرماتاب رستورانی با توجه به نیاز محل مورد استفاده متغیر است و بستگی به اندازه، نوع، کارایی، امکانات اضافی و همچنین منطقه جغرافیایی دارد. برای استعلام قیمت گرماتاب رستورانی می توانید فرم کارشناسی رستوران و فضای باز را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهرتاب در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

قیمت گرماتاب لوله ای

قیمت گرماتاب لوله ای با توجه به فضای مورد استفاده و تعداد مورد نیاز آن محاسبه می شود. جهت استعلام قیمت از منوی برآورد پروژه نوع فعالیت خود را انتخاب و فرم را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهرتاب در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سیستم های هیتر تابشی لوله ای مهرتاب در دو سری U و L تولید‌ می‌شوند که مدل‌های سری U بیشتر برای گرمایش فضا‌های باز و اماکن صنعتی با ارتفاع سقف زیاد و مدل‌های سری L برای گرمایش فضاهای با ارتفاع سقف کم مانند گلخانه ها و مرغداری ها به کار برده می شود.

 

قیمت گرماتاب گلخانه

قیمت گرماتاب گلخانه با توجه به فضای گلخانه و تعداد مورد نیاز آن محاسبه می شود. جهت استعلام قیمت فرم کارشناسی سالن‌های گلخانه را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهرتاب در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

با استفاده از سیستم گرمایش تابشی گرماتاب گلخانه مهرتاب، گرما با سرعت بالا و یکنواخت به کف سالن و سطح گیاه منتقل شده و گرمایش مرطوب را در بستر خاک، ریشه و سطح گیاهان فراهم می کند به طوری که دمای بستر خاک و سطح گیاهان از دمای محیط گلخانه کمی بیشتر می شود و این باعث عدم بروز پدیده شبنم و کاهش آفات و بیماری ها می شود.

سیستم گرمایش گلخانه مهرتاب با تابش گرما به سمت پایین از افزایش دما در زیر سقف و اتلاف آن جلوگیری می کند و منجر به کاهش چشمگیر مصرف انرژی می شود.

 

قیمت گرماتاب سالن ورزشی

قیمت گرماتاب سالن ورزشی با توجه به فضای سالن ورزشی و تعداد مورد نیاز آن محاسبه می شود. جهت استعلام قیمت فرم کارشناسی سالن‌های ورزشی را تکمیل و ارسال نمایید تا کارشناسان مهرتاب در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سیستم گرمایش تابشی مناسب ترین سیستم جهت گرمایش سالن­ ورزشی می­ باشد. این سیستم در کمترین زمان و با بیشترین بازدهی دمای سالن را به دمای مطلوب می­رساند. سیستم گرمایش سالن ورزشی در ارتفاع نصب می­ شود و گرما از طریق امواج به سمت پایین سالن تابیده می­ شود.