مقالات

گرمایش انبار تخلیه

گرمایش انبار اسکله

از دیگر مکان هایی که می توان از سیستم گرمایش تابشی به عنوان سیستم گرمایشی استفاده کرد جهت گرمایش انبار تخلیه ها می باشد. درهای انبار بارگیری از اجزاء مهم این ساختمان‌ها هستند. این انبارها دائماً در حال ورود کالا یا تخلیه کالا هستند و مشکل بزرگ در مورد این منطقه از سالن این است که اتلاف گرما در آنجا بسیار شدید است.

اتلاف گرما به بیان ساده‌تر همان از دست دادن گرما از یک جسم یا یک فضا درون ساختمان است. با باز ماندن این در، گرما به راحتی ساختمان را ترک می‌کند و در نتیجه باعث سرد شدن آن و ایجاد هزینه اضافی خواهد شد.

 

در این مقاله میخوانید:

هیتر تابشی انبار

محصولات زیادی وجود دارند که می­توانند این مسئله را حل کنند، اما بهینه‌ترین وسیله در میان آنها هیتر تابشی لوله ­ای است. این نوع گرمایش بدون ایجاد جریان هوا و با دمای هوای پایین‌تر، سالن را به خوبی گرم می‌کند.

شرکت مهرتاب انواع مختلفی از هیترهای تابشی را در هر ابعادی با هر بودجه‌ای برای استفاده در جایگاه‌های بارگیری فراهم کرده است. مدل‌های لوله ­ای سری U یا  L در توان‌های خروجی مختلف در دسترس می‌باشند و برای اندازه‌های کوچک تا بزرگ انتخابی ایده ­آل محسوب می‌شوند.

 

جهت خرید محصولات گرمایش تابشی مهرتاب و یا مشاوره در خصوص راه اندازی سیستم های گرمایش تابشی و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

 

 

بازگشت بە لیست