مقالات

گرمایش انبار

گرمایش انبار

سیستم‌های گرمایش تابشی ثابت کرده‌اند که انتخاب خوبی برای محیط و گرمایش انبار هستند. بهترین استراتژی برای نصب این هیترها جهت گرمایش انبار این است که در جایی قرار بگیرند که تحت‌ تأثیر سرمای بیشتری هستند و همچنین فضای بین قفسه‌ها نیز می‌تواند مناسب باشد.

 

گرمایش انبار و سالن

گرمایش یک فضای تقریباً باز و وسیع و همچنین قفسه‌ها، باعث می‌شوند تا توزیع دمایی غیریکنواختی را تجربه کنیم. با هیترهای تابشی تولید شده در مهرتاب، شما یک سیستم طراحی شده و مخصوص سالن انبار خود را در اختیار خواهید داشت که گرما را در تمام سطح زمین پخش خواهد کرد.

این هیترها می‌توانند براساس اندازه، ارتفاع سقف، و مشخصات دیگر سالن، طوری طراحی شوند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

بدون در نظر گرفتن نیاز کاربردهای خاص، این سیستم‌ها می‌توانند بسیار مقرون به‌صرفه باشند و گرما را به‌صورت یکنواختی پخش کنند. پیشنهاد ما یک سیستم با طراحی اختصاصی و با استفاده از تکنولوژی هاص مهرتاب است.

یکی از خصوصیات این دستگاه این است که به سادگی می‌شود با هر دستگاه هوشمندی، شرایط سالن را بررسی و تنظیم کرد، این سیستم‌ها بهینه هستند و کار با آن بسیار ساده است.

 

جهت خرید محصولات گرمایش تابشی مهرتاب و یا مشاوره در خصوص راه اندازی سیستم های گرمایش تابشی و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

بازگشت بە لیست