مقالات

گرمایش انبار

گرمایش انبار

سیستم‌های گرمایش تابشی ثابت کرده‌اند که انتخاب خوبی برای محیط و گرمایش انبار هستند. بهترین استراتژی برای نصب این هیترها جهت گرمایش انبار این است که در جایی قرار بگیرند که تحت‌ تأثیر سرمای بیشتری هستند و همچنین فضای بین قفسه‌ها نیز می‌تواند مناسب باشد.

 

گرمایش انبار و سالن

گرمایش یک فضای تقریباً باز و وسیع و همچنین قفسه‌ها، باعث می‌شوند تا توزیع دمایی غیریکنواختی را تجربه کنیم. با هیترهای تابشی تولید شده در مهرتاب، شما یک سیستم طراحی شده و مخصوص سالن انبار خود را در اختیار خواهید داشت که گرما را در تمام سطح زمین پخش خواهد کرد.

این هیترها می‌توانند براساس اندازه، ارتفاع سقف، و مشخصات دیگر سالن، طوری طراحی شوند تا بهترین عملکرد را داشته باشند.

بدون در نظر گرفتن نیاز کاربردهای خاص، این سیستم‌ها می‌توانند بسیار مقرون به‌صرفه باشند و گرما را به‌صورت یکنواختی پخش کنند. پیشنهاد ما یک سیستم با طراحی اختصاصی و با استفاده از تکنولوژی هاص مهرتاب است.

یکی از خصوصیات این دستگاه این است که به سادگی می‌شود با هر دستگاه هوشمندی، شرایط سالن را بررسی و تنظیم کرد، این سیستم‌ها بهینه هستند و کار با آن بسیار ساده است.

 

گرمایش انبار تخلیه

از دیگر مکان هایی که می توان از سیستم گرمایش تابشی به عنوان سیستم گرمایشی استفاده کرد جهت گرمایش انبار تخلیه ها می باشد. درهای انبار بارگیری از اجزاء مهم این ساختمان‌ها هستند. این انبارها دائماً در حال ورود کالا یا تخلیه کالا هستند و مشکل بزرگ در مورد این منطقه از سالن این است که اتلاف گرما در آنجا بسیار شدید است.

اتلاف گرما به بیان ساده‌تر همان از دست دادن گرما از یک جسم یا یک فضا درون ساختمان است. با باز ماندن این در، گرما به راحتی ساختمان را ترک می‌کند و در نتیجه باعث سرد شدن آن و ایجاد هزینه اضافی خواهد شد.

 

هیتر تابشی انبار

محصولات زیادی وجود دارند که می­توانند این مسئله را حل کنند، اما بهینه‌ترین وسیله در میان آنها هیتر تابشی لوله ­ای است. این نوع گرمایش بدون ایجاد جریان هوا و با دمای هوای پایین‌تر، سالن را به خوبی گرم می‌کند.

شرکت مهرتاب انواع مختلفی از هیترهای تابشی را در هر ابعادی با هر بودجه‌ای برای استفاده در جایگاه‌های بارگیری فراهم کرده است. هیترهای لوله ­ای سری U یا  L در توان‌های خروجی مختلف در دسترس می‌باشند و برای اندازه‌های کوچک تا بزرگ انتخابی ایده ­آل محسوب می‌شوند.

 

جهت خرید محصولات گرمایش تابشی مهرتاب و یا مشاوره در خصوص راه اندازی سیستم های گرمایش تابشی و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید با ما در تماس باشید.