گرمایش تعمیرگاه

گرمایش تعمیرگاه و فضای مناسب کاری برای کارکنان تعمیرگاه بسیار مهم است. اگر فضای تعمیرگاه سرد باشد، با وجود ابزارآلات و ماشین‌آلات فلزی که به راحتی گرما را از دست می‌دهند، فضای کاری خیلی سریع به فضایی غیرقابل تحمل تبدیل می‌شود.

گرمایش تعمیرگاه و یا یک سالن بزرگ می‌تواند بسیار پرهزینه باشد. گرمایش تابشی به جای گرم کردن بی‌دلیل هوا، می‌تواند یک راه‌حل بسیار کاربردی برای گرم کردن مستقیم اجسام ، گرمایش تعمیرگاه و افراد داخل سالن باشد.

وقتی هوا گرم می ­شود، به سرعت به سمت بالا حرکت می‌کند و جای خود را به هوای سرد می‌دهد و به این دلیل گرمایش به روش همرفتی بهینه نخواهد بود.

سیستم‌های گرمایش تابشی لوله‌ای می‌توانند در نزدیکی سقف متصل شوند و با استفاده از بازتاب‌کننده به راحتی تمام انرژی تابشی را به سمت زمین و اشیا بفرستند.

بدون در نظر گرفتن ابعاد و طرح یک سالن یا ساختمان، سیستم‌های مهرتاب به راحتی می‌توانند با هر سالنی سازگار باشد و بدون خطر و بسیار بهینه، سالن و اجسام درون آن را گرم کند و همه اینها در حالی انجام می‌شود که مصرف سوخت و هزینه‌های مصرف انرژی نیز کاهش می‌یابد.

 

گرمایش تعمیرگاه

سیستم‌های گرمایش تابشی برای استفاده در تعمیرگاه‌های خودرو بسیار ایده‌آل هستند. به دلیل ورود و خروج خودرو به‌طور مستمر در طول روز، گرما نیز به راحتی از این سالن‌ها خارج می‌شوند.

گرمایش تابشی به‌صورت بهینه گرما را به سطح خودروها، ابزار و کف زمین و افراد می­ تاباند. یک هیتر لوله‌ای با ذخیره گرما در زمین باعث جبران سریع گرمای از دست رفته می‌شود. گرمایش ثابت می‌تواند باعث بهبود آسایش با ایجاد دمای مناسب در سالن برای خودروها و لوازم شود و همچنین کارمندان را راضی نگه‌دارد.

پیشنهادی:  مزایای گرمایش تابشی در سالن مرغداری ها

صرف‌نظر از محیط کاری لذت‌بخش، صرفه‌جویی در مصرف سوخت نیز یکی دیگر از مزایای این سیستم گرمایشی است. شرکت مهرتاب برای هر سالن با هر ابعادی، پیشنهاد مخصوصی دارد. این هیترها در نزدیکی سقف و در پیرامون دیواره‌های سالن نصب می‌شوند تا بهترین عملکرد را ارائه دهند.

سیستم‌های گرمایش تابشی مهرتاب همچنین این امکان را می‌دهد تا با استفاده از بهترین قطعات، به حداکثر توان تولید گرمایی و همچنین صرفه‌جویی در مصرف و هزینه نیز برسید. درواقع با این کار بهینه‌گی به حداکثر می‌رسد.

 

جهت سفارش محصولات گرمایش تابشی مهرتاب و یا مشاوره در خصوص راه اندازی سیستم های گرمایش تابشی و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید با ما در تماس باشید.