گرمایش اماکن عمومی

گرمایش سالن ورزشی

گرمایش سالن ورزشی

گرمایش سالن ورزشی با توجه به اینکه این سالن ها همواره پذیرای رویدادهای بسیار زیادی هستند که نیازمند فضایی گرم و مطمئن و راحت هستند، حائز اهمیت هستند. سیستم‌های گرمایشی مهرتاب، گرمای بسیار دلپذیری را برای یک رویداد ورزشی در سالن ایجاد می‌کند.

گرمایش سالن ورزشی با روشی غیربهینه و ناکارآمد می‌تواند باعث اتلاف انرژی زیادی شود و هزینه‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

 

گرمایش تابشی سالن ورزشی مهرتاب

سیستم‌های گرمایش تابشی سالن ورزشی مهرتاب با ارائه هیترهای لوله‌ای می‌تواند صرفه‌جویی بسیار زیادی در هزینه‌ها ایجاد کند و آسایش و راحتی را به کاربر هدیه دهد، علاوه بر آن، این سیستم بسیار انعطاف‌پذیر بوده و با هر طرحی اجرا می‌شود.

این سیستم با تابش مستقیم گرما به اشیا و افراد می‌تواند آسایش را برای بازیکنان و تماشاگران فراهم کند. این سیستم‌ها علاوه بر زمین مسابقه، سکوی تماشاگران را نیز گرم نگه‌میدارند و مانند آنچه در سیستم‌های سنتی رخ می‌دهد هوای گرم به بالا نرفته و هوای سرد جایگزین آن نمی‌شود.

درواقع با استفاده از یک زاویه تابش مناسب و نصب خوب می‌توان یک تجربه دلچسب برای همه­ افراد حاضر در سالن رقم زد و هزینه کمتری نیز پرداخت کرد.

مهرتاب بهترین سیستم گرمایشی در صنعت گرمایش تابشی ، می‌تواند هر مکانی با هر اندازه و مشخصاتی را به راحتی و با عملکردی قوی گرم نماید.

 

 

 

بازگشت بە لیست