گرمایش سالن ورزشی

گرمایش سالن ورزشی با توجه به اینکه این سالن ها همواره پذیرای رویدادهای بسیار زیادی هستند که نیازمند فضایی گرم و مطمئن و راحت هستند، حائز اهمیت هستند. سیستم‌های گرمایشی مهرتاب، گرمای بسیار دلپذیری را برای یک رویداد ورزشی در سالن ایجاد می‌کند.

گرمایش سالن ورزشی با روشی غیربهینه و ناکارآمد می‌تواند باعث اتلاف انرژی زیادی شود و هزینه‌ها را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

سیستم‌های گرمایش تابشی مهرتاب با ارائه هیترهای لوله‌ای می‌تواند صرفه‌جویی بسیار زیادی در هزینه‌ها ایجاد کند و آسایش و راحتی را به کاربر هدیه دهد، علاوه بر آن، این سیستم بسیار انعطاف‌پذیر بوده و با هر طرحی اجرا می‌شود.

این سیستم با تابش مستقیم گرما به اشیا و افراد می‌تواند آسایش را برای بازیکنان و تماشاگران فراهم کند. این سیستم‌ها علاوه بر زمین مسابقه، سکوی تماشاگران را نیز گرم نگه‌میدارند و مانند آنچه در سیستم‌های سنتی رخ می‌دهد هوای گرم به بالا نرفته و هوای سرد جایگزین آن نمی‌شود.

درواقع با استفاده از یک زاویه تابش مناسب و نصب خوب می‌توان یک تجربه دلچسب برای همه­ افراد حاضر در سالن رقم زد و هزینه کمتری نیز پرداخت کرد.

مهرتاب بهترین سیستم گرمایشی در صنعت گرمایش تابشی ، می‌تواند هر مکانی با هر اندازه و مشخصاتی را به راحتی و با عملکردی قوی گرم نماید.