گرمایش فضای باز

گرمایش فضای باز و تراس

گرمایش فضای باز

یکی از بهترین کاربردهای هیترهای تابشی لوله ­ای، استفاده آن در گرمایش فضای باز و تراس‌هاست، به این ترتیب شما می­ توانید از فضای بیرون نیز در فصول سردتر استفاده کنید. این سیستم‌ها به راحتی در زیر سایه ­بان‌ها نصب می‌شوند و به این صورت نشستن در زیر آنها در هوای سرد را ممکن می ­کند.

این سیستم به جای گرم کردن هوای اطراف سایه‌بان و تلف کردن انرژی، صندلی‌ها و مشتریان را گرم نگه‌ میدارد و می‌توانید زمان بیشتری در سال را در محوطه بیرونی و در هوای آزاد بمانید.

 

در این مقاله میخوانید:

گرمایش فضای بار

هیترهای سری U مهرتاب خود را در شرایط نامناسب آب و هوایی اثبات کرده­ اند و عملکردی قابل قبول و گرمای ماندگاری ارائه می ­دهند.

به‌دلیل شباهت تابش این هیترها به تابش خورشید، محیط بیرون هم به مانند محیط داخل، گرم و راحت خواهد شد. محفظه احتراق بسته باعث می‌شود تا دود و هوای آلوده به کمترین حد برسد و همین مسئله یک محیط پاکیزه و آرام را برای مشتری فراهم می‌کند. هیترهای سری U مهرتاب در مقابل شرایط جوی بد می­ایستد و به‌همین دلیل انتخاب خوبی برای فضاهای باز و دورهمی‌‌های روباز شماست.

 

جهت خرید محصولات گرمایش تابشی مهرتاب و یا مشاوره در خصوص راه اندازی سیستم های گرمایش تابشی و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید با ما در تماس باشید.