گرمایش مرغداری

گرمایش مرغداری مهرتاب

گرمایش مرغداری

گرمایش مرغداری یکی از دغدغه های مدیران مرغداری ها می باشد. سیستم‌های گرمایش تابشی به دلیل توزیع و پخش دمای خوبی که دارند، برای مرغداری‌ها ضروری هستند. با کاهش هزینه‌های عملیاتی و بهبود عملکرد سالن، گرمایش تابشی به مرغداری‌ها کمک می‌کند تا بهینه‌تر عمل کنند.

همچنین جوجه‌هایی که قادر به تنظیم دمای بدن خود نیستند، می‌توانند با استفاده از این سیستم به راحتی و با کمترین دردسر نگهداری شوند و همچنین با یکی از خاص‌ترین و قابل اتّکاترین سیستم‌های گرمایشی در صنعت، می‌شود از جریان هوا و گرم شدن بیش از حد سالن در امان ماند.

سیستم‌های گرمایش تابشی مرغداری در ارتفاع قرار می‌گیرد و مساحت زیادی از زمین را تحت پوشش قرار می‌دهد. همچنین به تنظیمات خاصی نیز در طول چرخه گرمایشی خود نیاز ندارد.

 

گرمایش مرغداری مهرتاب

مهرتاب دقیقاً برای شرایط سخت طراحی شده تا آسایش، بهینگی را افزایش و مصرف سوخت را کاهش دهد. مشعل سیستم‌های گرمایش تابشی مهرتاب از جنس استیل با پوشش پودری برای ارائه عمر طولانی و بادوام طراحی شده‌اند.

هیترهای مهرتاب با یک ترموستات که استفاده از آن نیز بسیار ساده است، تکمیل می‌شود. این کنترل‌ها می‌توانند کاربردهای حساسی مثل گرمایش مرغداری ، بهینگی و تضمین را هدیه کنند.

 

بازگشت بە لیست