مقالات

بخاری فضای باز سقفی

بخاری فضای باز سقفی

سیستم های گرمایش تابشی به عنوان بهترین انتخاب جهت گرمایش فضای باز می باشد. چون گرمای ساطع شده در این دستگاه موجب انتقال امواج تابشی مادون قرمز به سطح محیط و بدن افراد می شود و همین موجب گرم شدن آنها می شود.

در سیستم های گرمایش فضای باز مصرف برق و انرژی نسبت به سایر سیستم گرمایشی ۶۰% کاهش مصرف دارد، در این سیستم گرمایشی برای فضای باز که به اسم بخاری فضای باز سقفی نیز شناخته می شوند، گرمای مناسبی برای فضای باز شما به مشتریان و افراد منتقل می کند.

 

بخاری سقفی فضای باز

بخاری فضای باز سقفی مهرتاب بهترین سیستم گرمایش و گرماتاب به عنوان هیتر فضای باز و هیتر رستوران با نصب در ارتفاع و عدم اشغال فضای مفید با تابش گرما به صورت یکنواخت به محل موردنظر، گرمایشی مطلوب و آسایش را برای مهمانان تامین می‌کند.

بخاری تابشی فضای باز یکی از سیستم های گرمایشی نوین و به روز است که استفاده از آن در محیط های مختلف رو به گسترش است. این بخاری ها که در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند می توانند فضای نسبتاً گسترده ای را گرم کنند.

 

بخاری فضای باز رستوران

گرمایشی فضای باز رستورانها و کافی شاپ ها یکی از چالش برانگیزترین مسائل مهم برای جذب مشتری در فصل زمستان و مناطق سردسیر است. امروزه گرمایش فضای باز بسیار مورد توجه قرار گرفته است. اینکه بتوانند فضای باز خود را بدون هیچ گونه سقف یا دیواری گرم نگه دارند و از اتلاف انرژی جلوگیری کنند. بدین جهت امروزه از گرمایش تابشی برای گرمایش فضای باز استفاده می کنند. عملکرد این سیستم گرم کردن هوا نمی باشد بلکه اجسام و افراد را گرم می کند.

سیستم گرمایش تابشی از جدیدترین سیستم های گرمایشی است که می تواند جایگزین سیستم های گرمایشی قدیمی شود. این سیستم به دلیل قابل نصب بودن در ارتفاع و مصرف انرژی پایین در بیشتر مکان ها قابل استفاده است.

در سیستم بخاری فضای باز، گرمای تابشی فضای محدودی را گرم می کند و تا حد قابل توجهی از اتلاف انرژی بخصوص در فضاهای باز که نیازمند گرما در یک بخش متمرکزی از فضا یا سالن هستیم، جلوگیری می کند.

مهرتاب به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکننده بخاری های تابشی در ایران است که با نگاهی نو وارد عرصه تولید سری دکوراتیو بخاری تابشی سرامیکی شده و دارای محصولاتی خاص و منحصر به فرد در بازار ایران می‌باشد.

 

بخاری فضای باز گازی

بخاریهای معمولی تمام هوای محیط را گرم می کنند، بنابراین افراد، اشیایی که در این محیط هستند ناخواسته از گرما بهره مند می شوند. هنگامی که درب ساختمان به طور مداوم باز است، تغییرات هوا رخ می دهد که باعث تلفات دمایی بالا می شود.

اما گرمای تابشی توسط هوا جذب نمیشود، بنابراین برای فضاهایی که دما، به طور مکرر، تغییر می کند ایده آل است. بخاری های تابشی در مقایسه با بخاری های معمولی، صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی دارند.

همچنین گرم کردن مستقیم محیط با استفاده از بخاریهای معمولی بسیار دشوار است. به عنوان مثال، یک ساختمان با سقف بلند دارای نقاط سردی است که در آن، گرما نسبتاً کم است، در حالی که دمای نزدیک سقف به طور عجیبی بالا است.

گرمای تابشی توسط پرتوهای مادون قرمز منتقل و هدایت می شود. بنابراین با نصب صحیح سیستم گرمایشی بخاری فضای باز رستوران و کافی شاپ از مشکل سرما در آن نواحی جلوگیری می شود.

سیستم گرمای تابشی فقط بدن انسان، را مستقیماً گرم می کند، بدون اینکه کل ساختمان را گرم کند. علاوه بر این، سیستم های گرمایشی تابشی فقط به گرمایش فضای بیرون محدود نمی شود، این تنها سیستم گرمایشی است که می تواند در سرتاسر یک ملک، در داخل و خارج از رستوران یا کافی شاپ استفاده شود.

بهترین بخش استفاده از سیستم گرمایش تابشی در رستوران یا کافی شاپ این است که بر خلاف سیستم های مبتنی بر همرفت، نیازی به نگرانی در مورد از دست دادن گرما از محل خود با باز و بسته شدن درهای خارجی ندارید.

 

مزایای بخاری های فضای باز

طراحی مدرن مشعل  برگرفته از تکنولوژی برترین برندهای جهانی

استفاد از سرامیک‌های کانادایی Apogee در هیترهای سرامیکی

بکارگیری بروزترین متد تولید و مونتاژ با استفاده از بهترین مواد اولیه

استفاده از قطعات اصلی تولیدکنندگان مطرح صنعت تاسیسات در جهان

مجهز به برد الکترونیکی تمام خودکار و هوشمند با قابلیت عیب یابی دقیق

مشاوره تخصصی، امکان‌سنجی و نصب و راه‌اندازی رایگان در سطح کشور

کسب رضایت کامل مشتریان در خدمات پس از فروش

تضمین کیفیت محصولات با گارانتی طلایی مهرتاب

۵ سال گارانتی طلایی فن و مشعل و ۱۵ سال گارانتی تعویض

 

خرید بخاری فضای باز

قیمت بخاری فضای باز مهرتاب با توجه به کاربرد و همچنین ساختار محکم و با دوام آنها، برای مصرف کنندگان مقرون به صرفه بوده و توجیه اقتصادی بالایی دارد. برای استعلام قیمت و خرید بخاری فضای باز با کارشناسان فروش مهرتاب تماس بگیرید.