مقالات

هزینه راه اندازی سیستم گرمایش تابشی

هزینه راه اندازی سیستم گرمایش تابشی

قیمت و هزینه نصب و راه اندازی سیستم گرمایش تابشی برای کاربری های مختلف و با توجه به ابعاد محیط و تعداد دستگاه های مورد نیاز برآورد می شود. جهت بررسی و کارشناسی اولیه می توانید با بخش فروش مهرتاب تماس گرفته و درخواست بازدید رایگان از محل را ثبت نمایید.

پس از بررسی و کارشناسی اولیه تعداد دستگاه ها و نیازمندی های اولیه قبل از نصب در قالب یک گزارش برای شما شرح داده خواهد شد.

مهرتاب به شما این اطمینان خاطر را می دهد که قیمت های ارائه شده نسبت به سایر شرکت ها کاملا رقابتی بوده و بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

 

دستگاه های گرمایش تابشی

دستگاه های گرمایش تابشی مهرتاب در ۲ سری U و L  می باشند. که مدل‌ های سری U مناسب فضاهای باز، سوله های صنعتی و اماکن عمومی با ارتفاع سقف بلند و درهای همیشه باز و مدل‌ های سری L مناسب سالن‌ های بسته با ارتفاع سقف کوتاه مانند سالن‌ های گلخانه و مرغداری می‌ باشند.

 

علاوه بر ۳ سال گارانتی تعویض قطعات ، ۱۰ سال گارانتی تعویض لوله ، ۱۵ سال خدمات پس از فروش ، مهرتاب خدمات ویژه زیر را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

نصب رایگان سیستم گرمایش تابشی

راه اندازی رایگان سیستم گرمایش تابشی

آموزش رایگان سیستم گرمایش تابشی

ارائه خدمات در دوران پس از گارانتی

بازرسی ادواری سیستم گرمایش تابشی

همچنین در جهت ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارآمد برای دارندگان سیستم های گرمایشی تابشی، مهرتاب دارای واحد خدمات پس از فروش می باشد تا به مشتریان خود این اطمینان خاطر را دهد که همواره در زمینه خدمات و پشتیبانی یاری رسان آنها خواهد بود.

 

قیمت گرمایش از سقف مهرتاب

جهت استعلام قیمت سیستم های گرمایش تابشی و خرید محصولات مهرتاب و یا مشاوره و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

با کاربرهای گرمایش تابشی بیشتر آشنا شوید:

هیتر تابشی

گرمایش سوله های صنعتی

گرمایش سالن مرغداری

گرمایش گلخانه

گرمایش سالن ورزشی

گرمایش رستوران ها

گرمایش اماکن عمومی

گرمایش فضای باز و بالکن ها