مقالات

هزینه راه اندازی سیستم گرمایش تابشی

هزینه راه اندازی سیستم گرمایش تابشی

نصب و راه اندازی سیستم گرمایش تابشی در سه مرحله برق رسانی، گازکشی و تهویه می باشد.

 

برق رسانی سیستم گرمایش تابشی

جهت برق رسانی سیستم گرمایش تابشی مهرتاب می بایست یک انشعاب کابل ۱.۵*۳ (فاز، نول، ارت) با مشخصات ۲۲۰ ولت تک فاز ۱۰۰ وات و جهت هر دستگاه کاملا مجزا اجرا شود.

همچنین از یک کلید مینیاتوری ۲ تا ۶ آمپر جهت روشن و خاموش نمودن دستگاه الزامی است.

سیستم گرمایش تابشی باعث صرفه جویی در مصرف برق تا ۹۰% خواهد شد.

 

گاز کشی سیستم گرمایش تابشی

انشعاب گاز می بایست پس از نصب سیستم گرمایش تابشی و مطابق با استانداردهای شرکت ملی گاز ایران اجرا شود، انشعاب منتهی به دستگاه متشکل از یک لوله یک اینچی با فشار ۱۸ میلی بار و دبی ۶ متر مکعب می باشد.

نصب و راه اندازی سیستم گرمایش تابشی به عهده مهرتاب می باشد، همچنین خریدار موظف است انشعاب برق و گاز را در فاصله ۲۵ – ۵۰ سانتی متری به گروه راه اندازی تحویل نماید.

 

تهویه سیستم گرمایش تابشی

در صورت تهویه کافی در فضای مورد نظر مطابق استاندارد معتبر اروپایی BSEN13410 چنانچه به ازای هر کیلو وات ظرفیت دستگاه تهویه طبیعی بیش از ۱۰ متر مکعب در ساعت باشد می توان از دستگاه بدون نصب دودکش استفاده نمود.

همچنین مکان هایی که ذرات معلق و گرد و غبار در هوا بیش از حد مجاز باشد تامین هوای مشعل جهت احتراق و اگزاست محصولات احتراق توسط کانال مربوط لازم الاجرا می باشد.

قیمت نصب سیستم گرمایش تابشی

قیمت و هزینه نصب و راه اندازی سیستم گرمایش تابشی برای کاربری های مختلف و با توجه به ابعاد محیط و تعداد دستگاه های مورد نیاز برآورد می شود. جهت بررسی و کارشناسی اولیه می توانید با بخش فروش مهرتاب تماس گرفته و درخواست بازدید رایگان از محل را ثبت نمایید.

پس از بررسی و کارشناسی اولیه تعداد دستگاه ها و نیازمندی های اولیه قبل از نصب در قالب یک گزارش برای شما شرح داده خواهد شد.

مهرتاب به شما این اطمینان خاطر را می دهد که قیمت های ارائه شده نسبت به سایر شرکت ها کاملا رقابتی بوده و بهترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهیم داد.

 

دستگاه های گرمایش تابشی

دستگاه های گرمایش تابشی مهرتاب در ۲ سری U و L  می باشند. که مدل‌ های سری U مناسب فضاهای باز، سوله های صنعتی و اماکن عمومی با ارتفاع سقف بلند و درهای همیشه باز و مدل‌ های سری L مناسب سالن‌ های بسته با ارتفاع سقف کوتاه مانند سالن‌ های گلخانه و مرغداری می‌ باشند.

 

علاوه بر ۳ سال گارانتی تعویض قطعات ، ۱۰ سال گارانتی تعویض لوله ، ۱۵ سال خدمات پس از فروش ، مهرتاب خدمات ویژه زیر را نیز برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

نصب رایگان سیستم گرمایش تابشی

راه اندازی رایگان سیستم گرمایش تابشی

آموزش رایگان سیستم گرمایش تابشی

ارائه خدمات در دوران پس از گارانتی

بازرسی ادواری سیستم گرمایش تابشی

همچنین در جهت ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی کارآمد برای دارندگان سیستم های گرمایشی تابشی، مهرتاب دارای واحد خدمات پس از فروش می باشد تا به مشتریان خود این اطمینان خاطر را دهد که همواره در زمینه خدمات و پشتیبانی یاری رسان آنها خواهد بود.

 

قیمت گرمایش از سقف مهرتاب

جهت استعلام قیمت سیستم های گرمایش تابشی و خرید محصولات مهرتاب و یا مشاوره و درخواست بازدید رایگان از محل می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

شماره تماس: ۰۱۷۳۳۲۶۲۱۱۰

 

با کاربرهای گرمایش تابشی بیشتر آشنا شوید:

هیتر تابشی

گرمایش سوله های صنعتی

گرمایش سالن مرغداری

گرمایش گلخانه

گرمایش سالن ورزشی

گرمایش رستوران ها

گرمایش اماکن عمومی

گرمایش فضای باز و بالکن ها